ПОСЛУГИ

Одним з найбільш важливих і відповідальних процесів при виготовленні надгробного памятника є художні роботи. Ми застосовуємо ручний спосіб гравірування по камені. Художник гравер за допомогою ручного гравірювального інструменту та голок створює справжній витвір мистецтва,яке здатне не просто передати зображення з фотографіі,а висловити певні почуття і відобразити особливості характеру померлоі людини.

Ще у нас можна замовити фото на металокераміці та кераміці овальноі та прямокутноі форми,таблички.Якщо ви маєте стару фотографію за допомогою програми фотошоп відновлюємо фото. За бажанням можна змінити фон чи одяг на знімку.

Латунне розпятя,троянди як декоративний елемент добавляють памятнику гарного естетичного вигляду.Сам виріб кріпиться на тонкі стержні під які висвердлюється отвір на камені в який наноситься спеціальний клей і монтується сам виріб. Ціна на монтаж розпятя або троянди 100 грн.

Також вибиваємо надмогильні надписи,вірші піскоструйкою на камені,покриваємо золотом. Ціна залежить від глибини вибитоі букви.

Для встановлення надмогильних памятників власного виробництва ми використовуємо два варіанта монтажу:перший на армований бетонний ф-нт(корпус) відлитий і вистояний на виробництві,а другий на ф-нт який заливається прямо на цвинтарі. Перший варіант-бригада проводить розмітку під ф-нт. Заливаються трьохметрові бетонні балки по довжині памятника. Наступною дією є встановлення армованного бетонного ф-нту (корпуса) який опирається на бетонні балки,що запобігає просіданню надмогильного памятника. Потім закріплюються модульні частини з яких складається памятник. Такий варіант є дешевшим тому що монтується за один день. Другий варіант монтажу виконується за два дня,заливаються трьох метрові армованні балки по довжинні памятника. Наступною дією збивається з дощок опалубка під розмір памятника яка монтується на балки і заливається бетоном. Приблизно через два тижня після висихання ф-нту закріплюються модульні частини з яких складається памятник. Внизу наведена таблиця ціни на монтажі памятників різних розмірів і варіантів.

Бруківка або плитка помагає значно спростити догляд за місцем захороненя,упорядковує його покращує естетичний вигляд памятника. Основою якісного укладання бруківки чи плитки є підготовлена основа. В нашому варіанті бригада видаляє грунт утрамбовує і при бажані монтують бордюр а тоді заливають бетон як основу. ЦІна на монтаж 1 шт. тротуарноі плитки з бетонною основою - 80 грн., монтаж 1шт. гранітноі плитки з бетонною основою - 180 грн., монтаж 1м2 бетонноі бруківки з бетонною основою 250 грн, монтаж 1м2 гранітноі бруківки з бетонною основою 450 грн., монтаж бордюра бетонного 1 м/п 150 грн., монтаж гранітного бордюра 1 м/п 250 грн.

Дуже часто замовники замовляють гранітний стіл і лавку на цвинтар біля памятника.Монтаж проводиться заливанням бетоном ножок лавки і стола. Ціна на монтаж лавки і стола - 250 грн.